15 Şubat 2011

Yeni Spider-Man Filminin Resmi Adı ve Vizyon Tarihi Belli OlduŞu an prodüksyon aşamasında olan yeni Spider-Man filminin ismi The Amazing Spider-Man olacak. Çekimleri 3D olarak devam eden filmin vizyon tarihi ise 3 Temmuz 2012 olarak açıklandı. Marc Webb tarafından yönetilen filmin resmi olarak açıklanan oyuncu kadrosu Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Campbell Scott, Irrfan Khan, Martin Sheen ve Sally Field. Filmin senaryosu James Vanderbilt, Alvin Sargent ve Steve Kloves tarafından kaleme alındı. Uyarlanan Marvel çizgi romanının yaratıcıları ise Stan Lee ve Steve Ditko. Filmin yayınlanan resmi posterine yazının devamında ulaşabilirsin.2 yorum:

  1. Önce Hulk çekildi, sonra Incredible Hulk oldu. Şimdi de önce Spider Man sonra Amazing Spider Man. Bizimkiler Hollywood'u örnek alırsa Fevkaladenin fevkinde Recep İvedik diye bir film izleyebiliriz:)

    YanıtlaSil
  2. Kapitalist dünyanın kapitalist film yapımcılarından başka bir şey beklememek gerek :) Yine düşününce Amerikan Bağımsız Sineması Hollywood'a göre biraz daha masum kalıyor.

    YanıtlaSil

Sende düşünceni paylaşmak ister misin?